O nás

Firma LIMA okna s.r.o. byla založena na podzim roku 2009 s cílem dodat na trh kvalitní plastová okna a dveře z vynikajících materiálů a s perfektním technickým zpracováním. Zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti v tomto oboru.

Specializujeme se na spolupráci s velkoobchodními partnery, kteří tvoří maloobchodní síť po celé České Republice pro prodej výrobků koncovým uživatelům. Je pro nás zajímavý každý odběratel s jakýmkoliv objemem prodeje, každému z nich jsme ochotni vytvořit podmínky pro dobrou spolupráci.

Zaručeně česká okna

Naše firma investovala ve druhém pololetí roku 2009 do moderní technologie na výrobu plastových oken a dveří německé firmy URBAN, tuto technologii dodala známá firma Pavlů-Complex s.r.o.

Momentálně tedy vyrábíme na 2 linkách současně s velkým podílem automatizace. Kapacita výroby je přizpůsobena trendům trhu a umožňuje vykrytí sezónních výkyvů poptávky. Na naše výrobky bylo vydáno osvědčení "Zkušebnou stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně", na jehož základě bylo vydáno prohlášení o shodě pro plastová okna a balkonové dveře a pro plastové vstupní dveře.


Výroba

Výroba

Technologii pro výrobu oken a dveří dodala renomovaná liberecká firma Pavlů-Complex s.r.o.. V současné době produkce ve výrobním závodě Hodonín probíhá na dvou paralelních linkách. Každá z nich je tvořena nářezovým centrem, čtyřhlavou horizontální svářečkou doplněnou CNC obráběcím centrem, kovacími stanicemi a dalšími navazujícími pracovišti a zařízeními.


Doprava

Z důvodů zabezpečení možnosti ovlivňovat kvalitu výrobků i při dopravě naše společnost provádí veškerou distribuci výrobků do skladů odběratele vlastním vozovým parkem, s řádně proškoleným personálem.

Doprava

O nás


Dodavatelé

VEKA

Společnost VEKA jakožto dodavatel plastových profilů zaujímá přední místo mezi výrobci okenních systémů. Společnost VEKA se zaměřuje především na kvalitu svých výrobků a jakožto leader na trhu určuje směry vývoje nových trendů.

Kvalita: ISO 9001, Rok založení: 1969
Adresa: VEKA AG, Dieselstrasse 8, 48324 Sendenhorst, Německo, www.veka.czwww.veka.de

MACO

Dodavatelem obvodového kování je rakouská společnost MACO. Společnost MACO oslaví v roce 2022 75 let své existence.

www.maco.at

IZOS-AKUTERM

Naši dodavatelé izolačních skel nám umožňují dodávat standardně dvojskla s U 1.1 W/m2K - plněno argonem, s teplým nerezovým rámečkem. Dále máme v nabídce širokou škálu skel ornamentálních, bezpečnostních, zvukově izolačních a nově i s teplým nerezovým rámečkem. Nově i možnost použití trojskel s Ug až 0,5 W/m2K.

www.akuterm.czwww.izoszatec.cz

PERITO a VP TREND

Okrasné dveřní výplně používáme výhradně od firem PERITO, nebo VP-TREND v široké škále typů a mnoha variantami prosklení.

www.perito.cz, www.vptrend.cz


Certifikáty

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát


Naše společnost zpracovává prvotřídní profily VEKA třídy A a provádíme pravidelné výrobní a technologické zkoušky. 

Zkušebna


Logo VEKA Český výrobek Kvalita třídy A

Vytisknout stránku Vytisknout stránku